Porażka z wiceliderem

II drużyna UKS Gimnazjum Blachownia zakończyła rozgrywki w II Lidze Śląskiej Kobiet. W niedzielnym spotkaniu rywalkami naszych siatkarek były zawodniczki drużyny wicelidera MTS AS Myszków. Myszkowianki w pierwszym secie udowodniły, że są bardzo dobrą drużyną i zasługują na tak wysoką pozycję w tabeli. Set ten przebiegał pod ich dyktando i zakończył się wynikiem 10:25. Drugi set mógł się podobać kibicom. Nasze dziewczęta zagrały bardzo dobrze i po zaciętej walce zdobyły 22 punkty. Trzeci set ponownie zakończył się wysokim zwycięstwem gości do 10.

UKS Gimnazjum Blachownia – MTS AS Myszków 0:3 (10:25, 22:25, 10:25)

Mecz ten zakończył pierwszy sezon drugiego zespołu UKS Gimnazjum w rozgrywkach seniorskich. Młoda drużyna siatkarek z Blachowni musiała mierzyć się często z dużo bardziej doświadczonymi i starszymi zespołami. W całym sezonie nie udało się wygrać meczu i tylko 1 set. Jednak nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Doświadczenie zdobyte w meczach z silniejszymi przeciwniczkami powinno zaowocować już wkrótce.