Powrót drużyny Pogoni do rozgrywek seniorów!

Na początku lipca Klub Sportowy Pogoń Blachownia zgłosił drużynę seniorów do rozgrywek ligowych! Miejscowy team będzie rozpoczynał sezon piłkarski 2018/19 w najniższej lidze, czyli B klasie. Wiadomość o powrocie do rozgrywek powinna ucieszyć wielu kibiców piłki nożnej z naszego miasta.

Cały czas trwa kompletowanie składu. Wielu zawodników, którzy bronili barw Pogoni i reprezentowali nasze miasto w rozgrywkach piłkarskich, zgłosiło chęć powrotu do drużyny. Jak będzie i kto powrócił okaże się wkrótce. Wszystkich chętnych zapraszam w imieniu zarządu na treningi, które odbywają się w poniedziałki na Saharze i środy na Orliku o godz. 19.00.

W środę na Orliku, przy chwilami ulewnym deszczu, w treningu uczestniczyło 11 zawodników. W większości  byli to młodzi piłkarze, ale obecny był także Michał Stodółkiewicz, jeden z lepszych i skuteczniejszych zawodników Pogoni w ostatnich latach.

Jest duża szansa, by powstała całkiem ciekawa drużyna z wieloma doświadczonymi piłkarzami i młodymi zaangażowanymi w pracę klubu graczami. Życzymy zarządowi, aby wykorzystał tę szansę jak najlepiej!